Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
308 Postów
Doświadczony forumowicz
i już przyjemniej się zrobiło.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiecie co...czy my zawsze musimy obrzucac sie blotem jak nam zabraknie wpolnego wroga??Jak tak to najezdzamy na kogos z zewnatrz...jak nie ma na kogo to plujemy sami na siebie....Tu nie chodzi chyba o to zeby sie nawzajem opluwac tylko o wymiane pogladow i niekoniecvznie musimy sie wszyscy zgadzac i myslec to samo,ale to tez nie znaczy ze z tego powodu mamy obrzucac sie blotem...Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Wiec proponuje wejsc na watek CZEPIAMY SIE CZARNEGO. Zobaczymy czy znajdzie sie ktos czepliwy.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Bo widzisz Izuniuuuu kazdy chce tu pokazac ze jest mądrzejszy od drugiego i tam takie bla,bla,bla..i tak wychodzi..Ale oni sie myla bo Ja jestem tu najmądrzejszy Pozdrowki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
w pierwszej czesci masz racje,Blondyn,co do drugiej ...hmmm...nie wiem...Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mnie ten watek i pomieszanie tematow tez zaczyna ostro wqrwiac. Powiem krotko.
Fakt ze "jade" po kołku jest uzasadniony i dotyczy dwoch tekstow:

a ty marus co? tatus pakistan czy co?

zasmieciles sobie glowe jakos tolerancja marus i teraz probujesz zarazic tym innych
bronisz brudasow jak bys byl spokrewniony!!!!


I to na tyle. Nie bedzie mi jakis pajac jechal po moich starszych. Do mnie mozesz sie czepiac do oporu.
I tak mam to centralnie w dupie. Jak to mowia : "psy szczekaja, karawana jedzie dalej", ale za taki tekst w realu
koles dostal by po ryju. Moze o swojej rodzinie sobie tu qrwa dywaguj kołku jeden.
I nie odwracaj tu kota ogonem, bo dopoki tego nie odszczekasz bedzie tak jak jest. I zastanawiam sie czemu tak
namietnie odwiedzasz moj profil po kilka razy dziennie. Przypedalony jakis jestes kolego czy jak ???
Grzebiesz mi po profilu i czego szukasz. Namiaru ??? Bedziesz w Amsterdamie to wpadnij do The Doors czy do Excalibur i powiedz mi w oczy ze moj stary jest pakistanczykiem wiesniaku.Tylko do tego drugiego lokalu nie ubieraj sie jak gwiazda disco-polo bo cie Roger nie wpusci
I koniec tematu. Nie musisz mnie kołku lubic ale od rodziny wara bo ja nie zastanawiam sie czy jestes pamiatka po wycofujacej sie Armii Czerwonej czy tez moze arystokratyczna smietanka.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie wnikalam Marku,dlaczego sobie do gardel skaczecie....bo to sa sprawy miedzy wami,moze tylko nieporzebnie wszyscy musimy badz chcac nie chcac czytamy....
Chociaz jakby ktos najechal na moja rodzine to pewnie tez bym sie ze zloscila,bo co innego jak bezposrednio ktos mnie opluwa np za wypowiedzi ... Niech ktorys bedzie madrzejszy i poprostu oleje drugiego...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mareks_ams napisał:
Mnie ten watek i pomieszanie tematow tez zaczyna ostro wqrwiac. Powiem krotko.
Fakt ze "jade" po kołku jest uzasadniony i dotyczy dwoch tekstow:

a ty marus co? tatus pakistan czy co?

zasmieciles sobie glowe jakos tolerancja marus i teraz probujesz zarazic tym innych
bronisz brudasow jak bys byl spokrewniony!!!!


I to na tyle. Nie bedzie mi jakis pajac jechal po moich starszych. Do mnie mozesz sie czepiac do oporu.
I tak mam to centralnie w dupie. Jak to mowia : "psy szczekaja, karawana jedzie dalej", ale za taki tekst w realu
koles dostal by po ryju. Moze o swojej rodzinie sobie tu qrwa dywaguj kołku jeden.
I nie odwracaj tu kota ogonem, bo dopoki tego nie odszczekasz bedzie tak jak jest. I zastanawiam sie czemu tak
namietnie odwiedzasz moj profil po kilka razy dziennie. Przypedalony jakis jestes kolego czy jak ???
Grzebiesz mi po profilu i czego szukasz. Namiaru ??? Bedziesz w Amsterdamie to wpadnij do The Doors czy do Excalibur i powiedz mi w oczy ze moj stary jest pakistanczykiem wiesniaku.Tylko do tego drugiego lokalu nie ubieraj sie jak gwiazda disco-polo bo cie Roger nie wpusci
I koniec tematu. Nie musisz mnie kołku lubic ale od rodziny wara bo ja nie zastanawiam sie czy jestes pamiatka po wycofujacej sie Armii Czerwonej czy tez moze arystokratyczna smietanka.

ostatni raz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak juz jestes taki tomek jacykow to moze powiedz mi jak mam sie tam ubrac zeby roger mnie wpuscil
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek ja tu nie chce sie z nikim licytowac kto jest madrzejszy. Jest tyle opini na jeden temat ile uzytkownikow forum ale jak zaznaczylem. Od mojej rodziny niech sie takie kołki trzymaja na kilometr.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Racja,Marku...ale to nie o licytacje chodzi,kto madrzejszy a kto nie....Powiedziales swoje zdanie pare razy jeslli chodzi o Kolka,on zrobil to samo.... wiec po co ciagle skakac sobie do gardel na publicznym forum...to staje sie poprostu krepujace i nudne dla innych uzytkownikow....
Zgłoś wpis


Bliżej nas